У Вінницькій області діє програма кредитування «Власний дім»

Дата: 21.06.2022 09:49

Шановні жителі громади!

У Вінницькій області діє програма кредитування будівництва, реконструкції (добудови) та придбання житла за рахунок державного бюджету «Власний дім», яка дозволяє отримати довгостроковий кредит під 3% річних для жителів сільської місцевості. Позичальниками можуть бути громадяни України, які підтвердили свою платоспроможність, постійно проживають та працюють в сільській місцевості та громадяни, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб, в тому числі громадяни на яких поширюється дія пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та абзацу четвертого пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»(або члени їх сімей у разі призову чи мобілізації).

Усіх бажаючих прийняти участь у програмі «Власний дім» просимо залишити заявку за номером телефону 0989117038(Олег Ігорович) до 24 липня.