Сутисківський дошкільний навчальний заклад "Пролісок"

Фото без описуНа Тиврівщині в мальовничому куточку смт. Сутиски розташований дошкільний навчальний заклад „Пролісок” – маленьке „джерело доброти”, звідки бере початок могутня ріка сутисківського життя.

Щоденно осіннім листопадом, зимовою заметіллю, весняним цвітінням, літнім розмаїттям з 1964 р. біжать діти до свого садочка, як до рідної домівки,  де зустрічають їх люди з відкритим серцем, майстри своєї справи, творчі працівники Сутисківського дошкільного навчального закладу.

Керівником чудової країни малечі є Сидоренко Вікторія Дмитрівна, яка є не лише мудрим наставником, порадником, другом для всього колективу, а й другою Матір’ю для всієї малечі. Бо девізом роботи колективу є: «Якщо не турбуватися про дітей, то для чого будувати майбутнє?»

Дитячий садок відвідують 188 дітей, які виховуються і навчаються в 7 групах. Це затишні групові та спальні кімнати з сучасним обладнанням, які дихають казковістю та домашнім теплом.

У нашому колективі люди доповнюють один одного. І головний секрет у високій працездатності кожного члена колективу та у великій любові до дітей. Готовність працювати по-новому ми сприйняли як вимогу часу. Адже сьогоднішні наші вихованці – це діти нової епохи, з іншими цінностями, життєвими установками. Тому й вважаємо за основне орієнтувати кожну дитину на реальне оволодіння законами повноцінного життя, прищеплювати дітям з малих років елементи життєвої мудрості. В основі сучасних підходів до організації педагогічного процесу в дошкільному навчальному закладі лежить забезпечення фізичного розвитку, психічного здоров’я дітей, своєчасне виявлення в них природних здібностей, обдарувань. Колектив дошкільного навчального закладу поглиблено працює над питанням: «Формування різнобічно – розвиненої, духовно багатої, оптимістично та патріотично налаштованої особистості, починаючи з перших років життя дитини і завершуючи її вступом до школи. Об’єднання зусилля педагогів і батьків для створення широкого розвивального простору, сприятливого для повноцінного буття дитини в дитячому садку та сім’ї». Над цим плідно щодня працює 41 членів колективу. З них – 18 педагогів, з яких троє вихователі -методисти, три педагоги мають вищу категорію, три – вихователь – методист, 3 – І категорію, 5 – ІІ категорію, 7 – спеціалісти.

Творчий колектив нагороджений:

• почесними грамотами відділу освіти з 1996 р. по 2017 р.;
  • у 2002 р. і 2010 р. колектив занесено на районну дошку пошани.

Не одне покоління дітей зросло у «Проліску». І кожного разу, проводжаючи їх, неначе журавлят у вирій, даємо дітям ми любов і ласку, заходьте й Ви до нас у «Проліскову казку».

Педагогічний колектив

Кучер   Леся Василівна

завідувач ДНЗ «Пролісок»

Фото без опису            Гедзь Людмила Володимирівна

методист

Вихователь-методист, «Профспілковий лідер освітян Тиврівщини»,                         неодноразово нагороджувалась грамотами районного, обласного відділів                       освіти. Почесною грамотою Міністерства освіти і науки  України, занесена на районну Дошку Пошани та в Книгу Пошани працівників освіти.  Нагороджена знаком «Ніка».

Кащук Леся Петрівна

Головний бухгалтер

Панасюк Ганна Іванівна

Заступник завідувача по господарчій частині

Сахарова Людмила Владиславівна

Медична сестра вищої категорії

Демова Світлана Миколаївна

практичний психолог

«спеціаліст першої категорії», неодноразово нагороджувалась грамотами районного, обласного відділів освіти, занесена на районну Дошку Пошани та в Книгу Пошани працівників освіти.

Адреса:

Тиврівський р-н, Вінницька обл..,

смт. Сутиски, пр.Перемоги, 15.

Індекс: 23320

Email:  prolisok2808@ukr.net