Міжшкільний навчально-виробничий комбінат

Фото без описуМіжшкільний навчально-виробничий комбінат смт.Сутиски являється навчальним закладом системи загальної середньої освіти. МНВК задовольняє потреби учнівської молоді 10-11 класів шкіл Тиврівського району та незайнятого населення у поглиблені базової трудової підготовки, здійснює профорієнтацію, забезпечує реалізацію потреб особистості в отримані професії і кваліфікації відповідно до інтересів, здібностей та наявних умов.

МНВК смт.Сутиски заснований у 1979 році, внесений до єдиного Державного реєстру і являється юридичною особою.

МНВК, як навчальний заклад, ліцензований та атестований Міністерством освіти і науки України, а також акредитований при МВС України. Про що свідчать наступні дозвільні докумени.

За роки роботи закладу підготовлено більше 6 тисяч кваліфікованих робітників різних спеціальностей: водіїв, трактористів, комбайнерів, будівельників, операторів машинного доїння, секретарів, продавців, електриків, столярів, автослюсарів, медсестер, кухарів, швачок, токарів, кравців, операторів комп’ютерного набору.

Для 30% випускників спеціальність, отримана в міжшкільному навчально-виробничому комбінаті, стала професією на все життя.

ПРОФІЛЬ: Підготовка водіїв автотранспортних засобів категорії «В, С1, С»Фото без опису

Проводиться підготовка водіїв транспортних засобів категорії «В, С1, С» із забезпеченням знань: правил дорожнього руху, законодавства України про автомобільний транспорт, механізмів і систем автотранспортних засобів та правил їхньої експлуатації, основи керування транспортом, можливі причини ДТП та способи їх попередження, правила зберігання транспортних засобів, правила надання першої медичної допомоги потерпілим під час ДТП, оформлення євро протоколів. Паралельно з отриманням теоретичних знань проводиться оволодіння навичками під час практичного водіння автомобіля.

Викладачі автосправи: Чорний Валерій Михайлович, Репінський Андрій Дмитрович, Пилявський Володимир Федорович.

Майстри виробничого навчання:

Колісніченко Микола Віталійович, Панченко Павло Миколайович, Ровінський Віктор Станіславович.

Фото без описуПрофіль: Кулінарна справа

Ведеться професійна підготовка робітничої професії «Кухар». В учнів формується кулінарний світогляд, який закріплюється на практиці зі знань з технологій первинної обробки сировини, виготовлення напівфабрикатів, приготування страв, оформлення їх та подавання з дотриманням відповідних санітарно-гігієнічних вимог, використовуючи різні види обладнання, посуду та інвентарю.

Вчитель: Кудирко Оксана Володимирівна

ПРОФІЛЬ: ТФото без описуокарна справа

Токар-фрезерувальник керує складним верстатом, виготовляє деталі для різних машин і приладів. Основний зміст його роботи – обробка металу різанням. У процесі теоретичного навчання старшокласники вивчають призначення, будову і класифікацію металорізальних верстатів, способи їх налагодження і технічного обслуговування; основи різання металів; технологічні процеси токарної обробки; основні властивості й галузі застосування машинобудівних матеріалів;правила читання конструкторської технологічної документації; основи стандартизації та метрології; порядок організації робочого місця.

.

Фото без описуПРОФІЛЬ: Оператор комп’ютерного набору

Під час навчання за даним профілем в учнів закріплюються теоретичні знання і практичні навички з основ роботи за ПК, технологій комп’ютерної обробки інформації, машинопису, діловодства, охорони праці, а також  роботи в середовищі графічних редакторів.

Після навчання за даною професією випускник може працювати секретарем, офіс-менеджером, верстальником тощо.

Викладачами працювали: Попик Марія Анатоліївна. Вовкодав Світлана Павлівна

Психологічна служба

Психологічна служба проводить комплексну роботу з підготовки компетентного випускника. Одним із основних завдань є допомога учням 10-х класів у виборі майбутньої професії та їх адаптація до нових умов. Значна частина роботи спрямована на розвиток соціальної компетентності учнів.

Практичний психолог: Васільєва Марина Володимирівна

Фото без описуФото без опису

Також МНВК смт.Сутиски проводить допрофесійне навчання за програмами курсів за вибором «Професійні проби», а саме:

• Автослюсар;
  • Перукар;
  • Технології комп’ютерної обробки інформації;
  • Сучасна вишивка;
  • Технічне креслення;
  • Основи електроніки й автоматики;
  • Культура професійного спілкування англійською тощо.

Наша адреса:Фото без опису

Вінницька область