Протидія торгівлі людьми і насильству

Засідання Міжвідомчої ради

16 лютого 2024 року в Сутисківській селищній раді відбулося  засідання Міжвідомчої ради по підсумках роботи за 2023 рік щодо проведених заходів у сфері запобігання та протидії домашнього насильства. насильства за ознакою статі та щодо плану заходів на 2024 рік.

14:22:58 16.02.2024

У сучасному світі торгівля людьми є одним з найбільш масових порушень прав і свобод людини

Глобалізація в світовому масштабі, зростаюча взаємозалежність та взаємопов’язаність держав, нерівномірність соціально-економічного розвитку окремих регіонів світу спричинили небачене до цього часу поширення такого ганебного і антигуманного явища як торгівля людьми.

14:38:43 20.12.2023

Розглянуто питання відносно повідомлень про вчинення домашнього насильства

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», суб’єктами взаємодії, які здійснюють заходи у сфері запобігання домашньому насильству,  розглянуто питання відносно повідомлень про вчинення домашнього насильства кривдниками, які проживають на території Сутисківської ТГ.

14:59:25 27.11.2023

Відбулося засідання Міжвідомчої ради

У Сутисківській селищній раді з метою обговорення та затвердження плану заходів до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. Цей захід впродовж останніх років став традиційним і проводиться у період з 25 листопада до 10 грудня по всій країні. Власне, у засіданні взяли участь суб’єкти, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі. А саме:

11:37:24 16.11.2023

Відбулась тематична зустріч «Ми - проти жорстокого поводження з дітьми» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Дитині легко заподіяти шкоду. Вразливість  дітей до насильства пояснюється  їх  фізичною, психологічною та соціальною незрілістю, а також залежним, підлеглим становищем по відношенню до дорослих, будь то батьки, опікуни, вихователі, вчителі.

13:08:55 02.12.2022

Відбулося засідання круглого столу у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

У Сутисківській селищній раді відбулося засідання круглого столу у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Цей захід впродовж останніх років став традиційним і проводиться у період з 25 листопада до 10 грудня по всій країні. Власне, у засіданні взяли участь суб’єкти, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі. А саме:

14:01:05 01.12.2022

Сутисківська громада долучилась до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми , який відзначається 30 липня.  Службою у справах дітей,  сім'ї та молоді  селищної ради був проведений тренінг з протидії торгівлі людьми на тему: "Знати-корисно, розуміти-необхідно, діяти-безпечно" ( тренерка: Никодим Любов). Тренінг був проведений для внутрішньо переміщених осіб в місці їх  компактного проживання. Метою тренінгу було сприяння кращому розумінню проблеми торгівлі людьми та протидії цьому злочину. Учасники обговорювали історії постраждалих від торгівлі людьми, висловлювали свої думки щодо причин потрапляння в такі ситуації людей, які в переважній більшості знаходяться в уразливому стані. По завершенні заходу учасники мали чітке розмежування: що таке торгівля людьми, як уникнути потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

23:01:15 06.08.2022

Відбулося засідання міжвідомчої ради з питань сім'ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

26 липня 2021року відбулося засідання міжвідомчої ради з питань сім'ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми Сутисківської селищної ради. На засіданні були обговорені та затверджені заходи з організації та проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (30 липня)

14:37:09 30.07.2021