Вінницька область, Вінницький район

Протидія торгівлі людьми і насильству

Відбулося засідання міжвідомчої ради з питань сім'ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

26 липня 2021року відбулося засідання міжвідомчої ради з питань сім'ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми Сутисківської селищної ради. На засіданні були обговорені та затверджені заходи з організації та проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (30 липня)

14:37:09 30.07.2021

УВАГА ! ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ: ЦЕ МОЖЕ ТРАПИТИСЯ З КОЖНИМ!

Під час подорожі, навчання чи роботи за кордоном ви маєте подбати про власну безпеку. Саме через легковажність та недостатню проінформованість про реалії працевлаштування за кордоном громадяни опиняються в скрутних ситуаціях.

16:25:54 29.06.2021