Екстрена медична допомога

Тиврівське відділення ЕМД входить до складу Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Регіональне керівництво відділенням здійснює Жмеринська станція ЕМД. До складу станції крім Тиврівського  відділення, входить Барське, Шаргородське та Жмеринське відділення.

Головний лікар станції Кузьміна Тетяна Федорівна. Контактний телефон (4332) 2-16-93. Станція розташована за адресую м. Жмеринка, вул. Центральна 26. Прийом викликів від населення здійснюється за номером 103 Центрального диспетчерського, яка розташована в м. Вінниця.

Потім виклик переадресовують на планшети виїзних бригад. В Тиврівському відділенні працює три цілодобових бригади, які дислокуються відповідно в м. Гнівань , смт. Сутиски та смт. Тиврів.

Радіус обслуговування бригад Тиврівський район, а при необхідності любий населений пункт Області. Для виїздів на виклики залучаються автомобілі марки “ПЕЖО” та ”УАЗ”.Фото без описуФото без опису

Штатний розклад відділення: 5 лікарських посад, 15 фельдшерських посад, 15 водіїв, зав. Відділення, старший фельдшер, сестра-господиння.

З метою покращення якості надання ЕМД щоквартально проводиться навчання на тренажерах в обласному центрі ЕМД.

Двічі на рік проводиться атестація робочих місць із відпрацюванням практичних навичок застосуванням медобладнання та проведення реанімаційних дій.

Зав. Відділення Піковський Валентин Миколайович, лікар медицини невідкладних станів з 30 річним стажем. Контактний телефон (4355) 2-81-40. Старший фельдшер Терещук Ольга Олександрівна, фельдшер вищої категорії, працює понад 26 років.

Відділення знаходиться за адресою смт. Сутиски площ. Перемоги,16 , в приміщенні Сутисківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Крім того є два пункти постійного базування бригад в м. Гнівань за адресою вул. М.Ковач,1 та смт. Тиврів по вул. Тиверській,36.

В 2017 році відділенням виконано більше 5 тисяч виїздів за зверненням громадян.

Доставлено на стаціонарне лікування 1700 чоловік. В переважній частині хворі госпіталізуються в Тиврівсюку ЦРЛ.

В обласні заклади охорони здоров’я доставляються хворі з гострим коронарним синдромом, які потребують стентування та хворі з гострим порушення мозкового кровообігу, яким показана тромболітична терапія. В 2017 році на коронарографію та стентування доставлено 11 хворих та 14 на проведення тромболітичної терапії. відповідно в обласний кардіоцентр та реанімаційне відділення лікарні ім. Ющенко.

В серпні 2017 року наша бригада в складі фельдшерів Шаманського В.В, Тохи Р.В та водія Зіняк А.М представляла Жмеринську станцію на обласних змаганнях бригад ЕМД, які відбулися на території табору “Лісова казка” в Літинському районі.

Наші контакти:

Вінницька область

Тиврівський район

смт.Сутиски

площа Перемоги, 16

виклик бригади екстреної медичної допомоги за тел: 103

(безкоштовно з усіх мобільних оперераторів)