Будинок культури "Райдуга"

Фото без описуБудинок культури «Райдуга» засновано згідно рішення 21 сесії Сутисківської селищної ради 3 скликання від 05.02.2002 р. шляхом створення на базі структурного підрозділу – Будинку культури ВАТ «Завод Авто електроапаратура» , переданого в комунальну власність.

Будинок культури «Райдуга» внесений до Єдиного
Державного Реєстру і являється юридичною особою.

БК створений з метою сприяння розвитку культури , задоволення культурних потреб населення, в тому числі реалізації програм національно-культурного розвитку , доступові всіх верств населення до культурних цінностей та художньої творчості.

При Будинку культури продовжують роботу такі  клубні формування :

- вокальний дитячий ансамбль «Українські дівчата» ;

- хореографічний ансамбль «Райдуга», молодша та старша групи ;

- аматорський народний ансамбль «Сутищанка»;

- чоловічий ансамбль «Ясени»;

- ансамбль українських народних інструментів ;

- слово з підмостків ;

- вокальна студія;

- для молоді проводиться дискотека.

- Аматорський ансамбль української народної пісні «Сутищанка» має звання «Народний».

12 січня 2018р.вокальний ансамбль «Українські дівчата» приймав  участь в Районному фестивалі «Різдвяне диво» смт.Тиврів .

21 вересня 2018ансамбль «Сутищанка» приймав участь в Х Всеукраїнському фестивалі «Український борщ» і був нагороджений дипломом управління культури і мистецтв Вінницької обласної Державної адміністрації.

10 листопада2018р. ансамбль танцю «Райдуга» приймав участь у Всеукраїнському конкурсі «Зірковий зорепад», в якому молодша група виборола трете місце за виконання танцю «Курчата», а за виконання сольного номеру друге місце.

23 грудня 2018р.ансамбль танцю «Райдуга» приймав участь у Всеукраїнському конкурсі «Різдвяне диво», де стали переможцями конкурсу. Старша група за виконання танцю «Незламний цвіт» виборола перше місце, а молодша група за виконання танцю «Мері Поппінс» - трете місце.

Сутищанка