День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Дата: 04.06.2024 14:27

Фото без описуВ Україні 4 червня вшановують пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України. Пам’ятний день було встановлено постановою Верховної Ради України 2021 року.

Щодня росія вчиняє проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Щодня вона несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання.

У День пам'яті дітей, загиблих унаслідок збройної агресії росії, в Сутисківській селищній раді було проведено захід, під час якого вшанували хвилиною мовчання маленьких українців і усвідомили, що не можна забувати дітей, які безневинно загинули від руки окупанта. А також присутні вшанували память діток привязуванням на дерева дзвіночків, які символізують голоси вбитих маленьких українців.

Маленькі янголятка назавжди залишаться дітьми. Вічна і світла пам’ять!