про ЦНСП

Вітаємо на сторінці «Центру надання соціальних послуг»

Сутисківської селищної ради

«Центр надання соціальних послуг»  Сутисківської селищної ради

знаходиться  за адресою: 23320 селище Сутиски Вінницького району Вінницької області

вул. проспект Перемоги 21

електронна адреса центру: cnsp.sutysky2021@ukr.net

посилання на сторінку  Центру в  мережі Facebook           https://www.facebook.com/groups/482276766301714?locale=uk_UA

Мусійчук Оксана Павлівна

Працівники Центру надання соціальних послуг

Савчук Світлана Анатоліївна

бухгалтер

Чорній Алла Миколаївна

Лавренчук Наталія Дмитрівна

Галуза Наталія Миколаївна

Графік роботи:

Понеділок – Четвер з 8:00 до 16:15

Обідня перерва з 12:00 до 12:15

П’ятниця з  8:00 до 16:00

без перерви на обід.

Вихідний: Субота, Неділя.

Нашими основними завданнями є проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення та надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Міністерством соціальної політики України, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Як здійснюється надання соціальних послуг?

Соціальна послуга надається після комплексного визначення та оцінки індивідуальних потреб отримувача соціальної послуги,  складання індивідуального плану та укладення договору про надання соціальної послуги.

Підставою для отримання соціальної послуги є рішення відділу соціального захисту та охорони здоров’я Сутисківської селищної ради, яке приймається за заявою отримувача послуги або його законного представника.

Для отримання детальної інформації щодо категорії отримувачів соціальних послуг, переліку соціальних послуг та умов і порядку їх надання Ви можете звернутися до комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Сутисківської селищної ради.