Благоустрій кладовищ

Дата: 13.04.2018 10:40

Триває весняне прибирання. Незабаром у селищі пройдуть поминальні дні. Тож сутищани прибирають на могилах своїх рідних та близьких, аби до поминальних днів вони були приведені до ладу.

За рахунок місцевого бюджету ведуться роботи з благоустрою території старого кладовища в центрі Сутисок. За зверненням жителів цього річ на старому кладовищі було зрізано більшу частину старих високорослих дерев, які були густо заселені гніздами круків. І вже в четвер 12 квітня на цьому кладовищі було організоване прибирання території, в якому взяли участь близько 50 чоловік, серед яких вчителі та тех. працівники шкіл та дитячого садка, працівники будинку культури, селищної ради (в повному складі), учасників АТО, приватних підприємств. Учасники заходу прибирали зрізану деревину, яка в подальшому буде використана для опалення бюджетних установ, оремо виносили гілля дерев, розчищали територію від чагарників та сміття. Залучено техніку для вивезення дров та сміття.

Зроблено цього дня чимало, проте роботу ще не завершено і тому селищний голова закликає всіх небайдужих жителів та громадськість, керівників підприємств, приватних підприємців, релігійні громади всіх конфесій, мешканців долучитися до благоустрою території старого кладовища.