ВЕСНЯНИЙ БЛАГОУСТРІЙ – НА СТАРТІ

Дата: 31.03.2018 14:10

Фото без опису

Щорічно з настанням теплих весняних днів в Сутисках розпочинається весняна толока. Благоустрій населеного пункту, придорожніх смуг та об’єктів архітектури та прилеглих до них територій, збереження та впорядкування природоохоронних об'єктів, обкопування і побілка дерев, висадка нових дерев, побілка бордюрів, озеленення  територій, висадження квітів, ліквідація стихійних сміттєзвалищ – це далеко неповний перелік завдань, котрі стоять перед нашою громадою. Робіт, як бачимо, чимало, тому лише миром, громадою, варто братися до справи.

Я бажаю всім нам ефективної роботи, щоб цього року вдалося підготувати і прибрати Сутиски до Великодня – 8 квітня. Колись наші пращури саме до цього Світлого свята встигали при­чепурити свої будинки і двори. Дуже хотілося б, щоб у благоустрої брали участь не тільки підприємці і працівники бюджетної сфери за якими закріплені відповідні території, а й депутати, молодь та всі мешканці селища. Адже спільно виконану роботу краще цінують і бережуть.

Селищний голова            Л.Б. Дідух