оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ "Центр надання соціальних послуг"

Дата: 26.02.2021 15:49

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я

Сутисківської селищної ради

оголошує конкурс

на заміщення вакантної посади

директора Центру надання соціальних послуг

Сутисківської селищної ради»

На підставі наказу від 26 лютого 2021 року №4 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Центру надання соціальних послуг Сутисківської селищної ради (далі – Центр) оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру.

Місце знаходження Центру: 23320, Вінницька область, Вінницький район, смт. Сутиски, пр-т. Перемоги, 21

Основними завданнями Центру є:

надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Заробітна плата директора складається з посадового окладу, надбавок передбачених чинним законодавством.

Приймання документів від претендентів здійснюється з 26 лютого 2021 року по 12 березня 2021 року.

Документи приймаються  за адресою: смт. Сутиски, пр-т. Перемоги, 21

Для участі в конкурсі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

• заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;
  • належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • довідку про відсутність судимості;
  • перспективний план розвитку Центру.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:  повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо–кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи у відповідній сфері діяльності не менше 5 років; вільне володіння державною мовою; знання основних принципів роботи комп’ютера та відповідних програмних засобів; здатність за своїми діловими і моральними якостями, професійним рівнем виконувати посадові обов’язки директора Центру.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 16 березня 2021 року в приміщенні  Сутисківської селищної ради за адресою: 23320, Вінницька область, Вінницький район, смт. Сутиски, пр-т. Перемоги, 21

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – головний спеціаліст бухгалтер відділу соціального захисту та охорони здоров’я Сутисківської селищної ради Кошівська Галина Василівна, електронна пошта E-mail: sutyskysz@gmail.com, телефон – 2-81-32.