Вінницька область у лідерах «Великого будівництва»

Дата: 05.07.2021 15:39

"Вінницька область у лідерах «Великого будівництва», - про це заявив Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА
У Мінрегіоні підбили підсумки півріччя-2021 виконання Програми Президента.
Заклади медицини, школи та дитячі садочки, які реалізуються у межах Програми Президента «Велике будівництво» у регіонах України, мають найвищий відсоток будівельної готовності. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час селекторної наради з представниками обласних державних адміністрацій.
«Підбиваємо підсумки реалізації Програми Президента «Велике будівництво» за перше півріччя цього року. Наразі загальна будівельна готовність об’єктів складає близько 50%.
Лідери з будівельної готовності об’єктів «Велбуду» – це Дніпропетровська, Вінницька та Донецька області», – проінформував Міністр Олексій Чернишов.
У 2021 році у рамках Програми на Вінниччині заплановано реалізувати 9 проєктів:
- 3 дитячих садочки;
- 3 проєкти спортивного спрямування (зокрема, два басейни);
- 1 об’єкт галузі «Культура»;
- два заклади медицини.
Усі проєкти відповідають визначеним пріоритетам Державної стратегії регіонального розвитку та регіональної стратегії розвитку.
Як зазначив Сергій Борзов: «Велике будівництво» - це знак якості. Програма Президента працює! Вінничани уже побачили: у 2020 році в області на 100% виконали завдання «Великого будівництва» - вчасно завершили усі 15 об’єктів".
У 2021 році до Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено 500 об’єктів соціальної інфраструктури по всій Україні.
#великебудівництво_вінниччина
#Вінницький_район