Фестиваль «МАЛИНАФЕСТ»

Дата: 05.07.2021 15:45

Фестиваль «МАЛИНАФЕСТ» продовжує цикл заходів з нагоди відзначення 30 річниці Незалежності України на Вінниччині...

Це ще один культурний проєкт за ініціативи та підтримки Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА та Ірина Борзова Народний депутат України.

17 липня о 15 годині у село Чернятин Северинівської територіальної громади Жмеринського району.

На вас чекають виступи артистів, спортивні змагання, туристичні красоти, дитячі розваги та найбільший МАЛИНОВИЙ ПИРІГ в Україні!

Спеціальний гість «МалинаФест» – Олександр Онофрійчук, Станіслав Городинський та гурт «Експромт».

Мета заходу – популяризувати українські традиції, українську рослину, аби люди краще знали про цінність малини та продукцію, яку з неї виготовляють. Це не просто красива, а й дуже корисна рослина, яка використовується у медицині, косметології, кулінарії. Запрошуємо Вас з родинами відвідати фестиваль – гарні емоції та незабутній смак малини гарантовано!» - зазначив голова Вінницької районної державної адміністрації Віталій Урдзік.

Організатори:
@Вінницька обласна державна адміністрація