Вінницька область, Вінницький район

Проведено засідання «Круглого столу» з питань протидії торгівлі людьми

Дата: 30.07.2021 14:34
Кількість переглядів: 33

28 липня 2021 року Сутисківською селищною радою організовано та проведено засідання «Круглого столу» з питань протидії торгівлі людьми із залученням представників структурних підрозділів селищної ради, членів Молодіжної ради громади, установ та організацій, які беруть участь у здійсненні заходів, спрямованих на попередження торгівлі людьми.

На засіданні були обговорені питання: «Що таке торгівля людьми?», «Які форми експлуатації можуть бути?», «Які методи застосовують сучасні експлуататори?», «Куди звертатись по допомогу особам, які вважають себе постраждалими від торгівлі людьми?». Учасниками засідання був напрацьований механізм взаємодії субєктів взаємодії на території Сутисківської громади щодо виявлення ймовірно постраждалих осіб від торгівлі людьми.

Окрім того, було проведено навчання волонтерів інформаційно-консультативного пункту з питань протидії торгівлі людьми: «Знати-корисно, розуміти-необхідно, діятибезпечно!», який заплановано на 30 липня 2021 року з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.