18 ЖОВТНЯ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ

Дата: 18.10.2021 17:24

Фото без опису

Щороку у 50 країнах світу, в тому числі і в Україні, у цей день проводиться акція «Walk for Freedom/Хода за свободу»

З метою підвищення рівня обізнаності населення до проблем торгівлі людьми  було вирішено організувати Акцію і в нашій територіальній громаді. Це мовчазна мирна хода, яка покликана привернути увагу громадськості до актуальності проблеми торгівлі людьми. На центральній площі селища проведено мітинг, на якому оголошено «Декларацію свободи».

Учасники акції: працівники селищної ради та її структурних підрозділів, представники поліції, члени педагогічних колективів Сутисківського ліцею та Спеціалізованого закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. смт Сутиски, активна молодь, одягнені в одяг чорного кольору, тримаючи в руках чорні парасолі, плакати, крокували вулицею селища, роздавали перехожим листівки.