До уваги страхувальників Шаргородського відділення УВДФССУ у Вінницькій області!

Дата: 21.02.2022 11:36

Згідно Постанови правління Фонду соціального страхування України від 18.11.2021 №35 «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України» з 01.03.2022 року Шаргородське відділення ліквідується шляхом приєднання до Жмеринського відділення УВДФССУ у Вінницькій області.

Всі заключні договора з Шаргородським відділення УВДФССУ у Вінницькій області з 01.03.2022 року стають не діючі, у зв’язку з  чим подача заяв-розрахунків, повідомлень про виплату коштів буде неможлива.

Наполегливо просимо всіх страхувальників Тиврівської ТГ, Гніванської ТГ, Сутисківської ТГ та Вороновицької ТГ які будуть відноситись до Вінницького відділення УВДФССУ у Вінницькій області перезаключити нові договора про подання електронної звітності.

Додаткову інформацію  та зразок договора можна отримати за телефоном 2-13-03, 097-326 84 57 Степанюк Людмила Василівна.

ел. адресою: stepaniuk05012@gmail.com

Всіх страхувальників Шпиківської ТГ, які будуть відноситись до Тульчинського відділення УВДФССУ у Вінницькій області перезаключити нові договора про подання електронної звітності.

Додаткову інформацію  та зразок договора можна отримати за телефоном: (0235) 2-36-62 ,  ел. адресою: tulc.vi@fssu.gov.ua

Шаргородське відділення УВД

ФССУ у Вінницькій області