Допомога на проживання для внутрішньо переміщених осіб

Дата: 15.04.2022 14:51

Мінсоцполітики розпочало фінансування державної допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. До кінця квітня передбачено перерахування ще двох траншів коштів на виплату цієї допомоги.

Допомога на проживання для внутрішньо переміщених осіб надається щомісячно в таких розмірах:

- особам з інвалідністю та дітям 3 000 гривень,

- іншим особам 2 000 гривень.

Для того, щоб офіційно набути статус ВПО, отримати довідку ВПО та подати заяву на виплату коштів вимушеним переселенцям, які прибули на територію Сутисківської громади, необхідно звернутись в відділ соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради (тел. 068 091 02 51)

Усі, хто звернеться до кінця квітня за допомогою на проживання, отримають її, починаючи з березня.

Також додатково до державних допомог в селищній раді та в Шершнівському старостинському окрузі можна оформити заявку на допомогу від місії ООН "Продовольча програма": для 1 особи в родині - 2220 грн, 2 особи в родині - 4440 грн., 3 і більше осіб в родині - 6660 грн.