ДО ВІДОМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Дата: 31.05.2022 11:18

З 11 квітня в Сутисківській селищній раді триває реалізація Програми фінансової підтримки внутрішньо переміщених осіб в Україні світової продовольчої програми ООН. Звернувшись в селищну раду отримувач грошової допомоги проходить ідентифікацію внутрішньо переміщеної особи на основі державних критеріїв, отримує відповідний QR-код.

Працівники надають роз’яснення як скористатись формою самостійної реєстрації або допомогу в її заповненні. Сума допомоги становить 2220 грн. на кожного члена родини, але максимум три особи на QR-код. Виплата допомоги здійснюється щомісяця протягом трьох місяців через систему Міжнародних грошових переказів Western Union на території України та через будь-якого іншого постачальника фінансових послуг, з яким у Всесвітньої продовольчої програми ООН укладено угоду, шляхом надсилання грошового переказу внутрішньо переміщеній особі.

З початку реалізації програми працівниками селищної ради видано 269 QR-кодів.

У В А Г А !!!

Якщо ви зареєстровані як внутрішньо переміщена особа, але не отримали спеціального коду доступу до реєстраціі? на програму - поспішайте!

31 травня реєстрація фізичних осіб на виплату через QR-коди в Сутисківській селищній раді припиняється.

Нагадуємо, що розмір отриманої допомоги не враховується під час обчислення сукупного доходу домогосподарства для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.

Всі питання стосовно отримання допомоги можна вирішити, звернувшись до Всесвітньоі? продовольчоі? програми ООН (World Food Programme, WFP): за посиланням https://ukr.reg.scope.wfp.org/ukr/help