Скеровано до суду обвинувальний акт щодо старшого контролера-касира ТВ АТ «Ощадбанк» в смт Сутиски

Дата: 30.06.2022 11:10

Тиврівським відділом Вінницької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за неодноразовими фактами привласнення майна АТ «Ощадбанк», підроблень та використань підроблених документів (за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 191, ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 358, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України).

Досудове розслідування проводилось слідчими відділення поліції № 2 Вінницького районного управління поліції ГУНП у Вінницькій області

За даними слідства, з 2015 по 2020 рік старший контролер-касир територіального відділення АТ «Ощадбанк» в смт Сутиски Вінницького району Вінницької області, будучи матеріально-відповідальною особою, достовірно знаючи, що один із клієнтів Банку постійно проживає за кордоном та операцій зі зняття грошових коштів з власного рахунку не здійснював, підробляла від його імені заяви на видачу готівки, для надання видимості законності своїх дій долучала підроблені документи для звітності та привласнювала гроші з каси Банку на свою користь.

Загальна сума незаконно привласнених коштів обвинуваченою складає 200 тис. грн.

За вчинення вказаних кримінальних правопорушень передбачена кримінальна відповідальність у вигляді покарання на строк від 3 до 8 років позбавлення волі.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прокурор Тиврівського відділу

Вінницької окружної прокуратури                                            Максим ВЕСЕЛОВСЬКИЙ