Дата: 06.08.2022 23:01

Сутисківська громада долучилась до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми , який відзначається 30 липня.  Службою у справах дітей,  сім'ї та молоді  селищної ради був проведений тренінг з протидії торгівлі людьми на тему: "Знати-корисно, розуміти-необхідно, діяти-безпечно" ( тренерка: Никодим Любов). Тренінг був проведений для внутрішньо переміщених осіб в місці їх  компактного проживання. Метою тренінгу було сприяння кращому розумінню проблеми торгівлі людьми та протидії цьому злочину. Учасники обговорювали історії постраждалих від торгівлі людьми, висловлювали свої думки щодо причин потрапляння в такі ситуації людей, які в переважній більшості знаходяться в уразливому стані. По завершенні заходу учасники мали чітке розмежування: що таке торгівля людьми, як уникнути потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.