Служба у справах дітей, сім'ї та молоді селищної ради привітала з Днем усиновлення

Дата: 30.09.2022 14:48

Служба у справах дітей, сім’ї та молоді  Сутисківської селишної ради щиро вітає усиновителів, батьків – вихователів, прийомних батьків,  опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у Вашій сім’ї, найважливіше – щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.
Дякуємо всім, хто долучився до цієї шляхетної справи, хто зігрів маленькі серця теплом та ніжністю люблячої родини.

Тож нехай ці зерна любові та піклування, що ми засіваємо сьогодні у дитячі душі, назавтра проростуть щедрим врожаєм добра. Хай повниться дитячим щасливим сміхом Ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!

Зичимо всім здоров’я, добра та благополуччя!