«Скажи чесно, ти як» Соломія Вітвіцька

Дата: 10.11.2022 20:39

Українські зірки та телеведучі взяли участь у проєкті «Скажи чесно, ти як» у межах ініціативи першої леді

Українській зірки та телеведучі відверто розповіли про відчуття та емоції, які переживають через повномасштабне вторгнення росії.

Проєкт «Скажи чесно, ти як?» розроблено за підтримки ВООЗ у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

Його основна ідея – формувати культуру піклування про власне ментальне здоров'я. Показати, що говорити про своє внутрішнє зовсім не соромно, навпаки – це має велике значення у боротьбі зі стресом.

«Скажи чесно, ти як?» – ми запитали це в українських зірок та телеведучих перед Всесвітнім днем ментального здоров’я. І почули щирі історії, які показують: говорити відверто про свої емоції – те, що нам зараз потрібно, аби долати стрес», – написала в своєму Telegram ініціаторка проєкту Олена Зеленська.