повідомлення про сесію селищної ради

Дата: 12.12.2022 19:22

22 грудня  2022 року о 10  годині в залі засідань селищної ради відбудеться  чергова 19 сесія селищної ради 8 скликання з таким порядком денним (проект):

1. Про виконання Програми економічного і соціального розвиткуСутисківської селищної територіальної громади за  2022 рік та Програму на 2023 рік.

2. Про затвердження розрахунку суми  коштів депутатського фонду на 2023 рік.

3. Про вартість харчування дітей у Сутисківському ліцеї на 2023 рік.

4. Про перелік соціальних послуг та тарифи основних заходів, що становлять зміст соціальної послуги догляд вдома, натуральної допомоги та орієнтовний час для їх виконання, які надаються ЦНСП Сутисківської селищної ради, на 2023 рік

5. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Сутисківської селищної ради на 2021 – 2024 роки.

6. Про внесення змін до Комплексної програми підтримки учасників бойових дій, учасників АТО/ООС, членів їх сімей та членів сімей загиблих(померлих) учасників АТО/ООС, мешканців Сутисківської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

7. Про відрахування частини прибутку підприємств комунальної власності.

8. Про умови оплати праці селищного голови на 2023 рік.

9. Про бюджет Сутисківської селищної територіальної громади на 2023 рік.

10. Про передачу іншої субвенції Тиврівській територіальній громаді.

11.  Про внесення змін до бюджету Сутисківської селищної територіальної громади на 2022 рік.

12. Про перейменування відділу освіти, культури,  спорту і туризму Сутисківської селищної  ради та внесення змін до Положення про цей відділ.

13.  Про перейменування служби у справах дітей, сім’ї та молоді Сутисківської селищної  ради та внесення змін до Положення про цю службу.