Поліцейський офіцер громади Олексій Говоров прозвітував про роботу

Дата: 26.09.2023 11:35

Фото без опису25 вересня 2023 року поліцейський офіцер Сутисківської територіальної громади Олексій Говоров  прозвітував про свою роботу та стан дотримання законності на території громади  у першому півріччі 2023 року.

Поліцейський проінформував присутніх про свою роботу. Зокрема, офіцер доповів  про роботу з охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю: профілактичні заходи з громадянами, патрулювання вулиць, співпраця зі Службою у справах дітей та сім’ї селищної ради, Центром надання соціальних послуг селищної ради,  допомога особам, які опинилися у складних життєвих обставинах, робота з особами, які вчиняють домашнє насилля, а також  неповнолітніми правопорушниками.

Також правоохоронець відповів на всі запитання, що були поставлені присутніми у залі та обговорили подальші спільні дії для організації належної безпеки й правопорядку на території громади.