Кредити для суб’єктів господарювання у сільській місцевості

Дата: 18.10.2023 17:14

Фото без описуДепартамент агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації повідомляє про прийом документів на одержання пільгових кредитів особистими селянськими, фермерськими господарствами, сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами та іншими суб’єктами господарювання у сільській місцевості.

Фінансова допомога надається у вигляді пільгових кредитів у розмірі, що не перевищує 400 тисяч гривень під 6% річних із забезпеченням виконання зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 3 років.

Прийом заявок та документів здійснюватиметься з 11 жовтня 2023 року до 20 листопада 2023 року КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву», який розташований за адресою вулиця Соборна, 15-А, кімната 203, місто Вінниця.

Телефон для довідок:

0678868266 – Серпак Людмила Федорівна (представник КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву»);

0674302965 – Гайдей Віктор Вікторович (представник Департаменту агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації)