Розглянуто питання відносно повідомлень про вчинення домашнього насильства

Дата: 27.11.2023 14:59

Фото без описуВ рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», субєктами взаємодії, які здійснюють заходи у сфері запобігання домашньому насильству,  розглянуто питання відносно повідомлень про вчинення домашнього насильства кривдниками, які проживають на території Сутисківської ТГ.

Протягом ІІ-ІІІ кварталу, до Сутисківської селищної ради від органів Національної поліції надійшло 8 повідомлень щодо домашнього насильства вчиненого жителями Сутисківської територіальної громади. На всіх кривдників складено адміністративні протоколи, які передані до суд, для винесення вироку. Відносно всіх сімей здійснено соціальне інспектування та проведена профілактична бесіда з метою запобігання повторних випадків насильства.

У результаті засідання всі члени комісії та запрошені посадові особи дійшли єдиної думки, що найважливішу роль у попередженні насильства у сімях відіграє інформаційно-просвітницька та консультаційна робота. Тому ефективному вирішенню проблеми запобігання насильства, без сумніву, має сприяти  злагоджена взаємодія всіх відповідних субєктів.

Під час засідання було зясовано, що конфлікти, які виникали між постраждалими та кривдниками, вичерпано, претензій один до одного вони не мають.