повідомлення про позачергову  сесію селищної ради

повідомлення про позачергову сесію селищної ради

21 січня 2022 року о 14 годині в залі засідань селищної ради відбудеться позачергова ХІ сесія Сутисківської селищної ради 8 скликання, на розгляд якої виноситься лише одне питання: про внесення змін до бюджету для забезпечення співфінансування реконструкції ДНЗ "Пролісок" та будівництва доріг.

08:47 20.01.2022

Поради рятувальників напередодні Хрещення Господнього!

Незабаром нас очікує завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу – Хрещення Господнє. У цей день прихожани святять воду, яка зберігає свої цілющі властивості протягом року, а також пірнають в ополонку. Напередодні  свята працівники ДСНС звертаються із застереженням бути вкрай обережними, перебуваючи поблизу водних об’єктів під час святкування.

09:18 17.01.2022

"Телефон довіри" для ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей

У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає соціально-психологічні, правові, інформаційні послуги ветеранам війни та членам їх родин.

17:36 16.01.2022

Формування координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

З метою вивчення проблемних питань у сфері національно-патріотичного виховання та внесення пропозицій щодо їх вирішення на території громади при Сутисківській селищній раді буде утворено координаційну ради з питань національно-патріотичного виховання.

10:10 21.12.2021

Понад 150 тисяч українців пройшли оплачувану самоізоляцію від COVID-19 за кошти ФССУ

Аби упередити поширення коронавірусної інфекції Фонд соціального страхування України компенсує усім застрахованим особам незалежно від місця роботи втрачений за час самоізоляції від COVID-19 заробіток. З початку пандемії вже майже 154 тисячі українців знаходились на оплачуваній за кошти Фонду самоізоляції після контакту з хворими.

15:14 20.12.2021

До відома застрахованих осіб щодо лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Кожна застрахована особа (офіційно працевлаштована, в тому числі і ФОП, із заробітної плати якої сплачується ЄСВ (єдиний соціальний внесок) у Пенсійний Фонд) має право на отримання відновного лікування в санаторно-курортному закладі після перенесених захворювань і травм за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії, що призначається після закінчення гострого періоду захворювання в разі наявності обмежень життєдіяльності і надається відповідно до профілів медичної реабілітації. Ця соціальна послуга є повноцінним продовженням стаціонарного лікування, сприяє  найшвидшому відновленню здоров'я, поверненню до праці, уникненню випадків інвалідності, уповільненню прогресування хронічного захворювання.

16:27 09.12.2021

повідомлення про сесію селищної ради

15 грудня 2021 року о 12 годині в залі засідань селищної ради відбудеться чергова 10 сесія Сутисківської селищної ради 8 скликання, на розгляд якої будуть винесені питання про Програму соціально-економічного розвитку громади на 2022 рік, про бюджет громади на 2022 рік та інші питання.

15:06 03.12.2021

5 грудня - Міжнародний день волонтерів

Свято було засновано в 1985 році з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. Волонтери з усього світу в цей день ділилися своїми цілями, цінностями, розповідали про роботу добровольців.

15:05 03.12.2021