Медична реабілітація дітей застрахованих осіб

Одним з напрямків соціального забезпечення, яке 100% реалізовується за кошти Фонду соціального страхування України є Медична реабілітація дітей застрахованих осіб відповідно до профілів:

18:11 02.02.2022

Українці хворіли на 5 млн днів довше у 2021 році

Упродовж 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування лікарняні українських працівників загальною тривалістю 41 мільйон 341 тисяча 662 дні за рахунок коштів Фонду. Застраховані особи провели на лікарняних у разі захворювань, травм, потреби догляду за хворими рідними або ізоляції від COVID-19 на 4,8 мільйона днів більше, ніж у 2020 році.

18:10 02.02.2022

Пам’ятка для суб’єктів господарювання (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), які здійснюють реалізацію окремих продовольчих товарів

На сьогоднішній день Кабінетом Міністрів Кабінетом Міністрів України прийнято ряд постанов щодо запровадження державного регулювання цін на окремі продовольчі товари шляхом декларування зміни роздрібних цін та встановлення граничного рівня торгівельної надбавки на період карантину.

14:48 31.01.2022

Українці отримали 778 млн грн допомог від ФССУ за час догляду за хворими родичами

За оперативними даними упродовж 2021 року 227,7 тисячі застрахованих осіб знаходились на лікарняному по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі за хворими дітьми до 14 років. Фонд соціального страхування України компенсував їм втрачений заробіток за весь період здійснення догляду на загальну суму 778,7 млн гривень.

16:37 28.01.2022

Фонд соціального страхування України направив 54 млн грн на фінансування допомог на поховання у 2021 році

Упродовж 2021 року Фонд соціального страхування України надав допомоги на поховання родинам 13,2 тис. працюючих українців. Це на 1,4 тис. страхових випадків або 12,2% більше, ніж упродовж 2020 року.

16:36 28.01.2022