Дата: від до Скинути

Перейменовано вулиці у населених пунктах Сутисківської  селищної  територіальної громади

Перейменовано вулиці у населених пунктах Сутисківської селищної територіальної громади

16:22 04.04.2024

Армія відновлення на Вінниччині

Проєкт «Армія відновлення» успішно розвивається на Вінниччині та охоплює майже всі райони області. У рамках проєкту людей, які тимчасово втратили роботу, залучають до виконання суспільно корисних робіт. За виконання таких робіт люди отримують заробітну плату.

15:37 03.04.2024

повідомлення про сесію селищної ради

08 квітня 2024 року о 12 годині в залі засідань селищної ради відбудеться позачергова тридцять друга сесія Сутисківської селищної ради 8 скликання.  Проект порядку деенного та проекти рішень розміщені у розділі "Офіційні документи".

09:33 03.04.2024

228 окремий батальйон логістики: місія забезпечити

У ЗСУ існують спеціалізовані підрозділи, завданням яких є стратегічне забезпечення бойових бригад. Саме таким є 228 окремий батальйон логістики. Які виклики стоять перед ним, які в нього існують потреби? Чи можна долучитися до підрозділу та служити за своїм фахом? Розкажемо в сьогоднішній публікації!

09:11 28.03.2024

Своєчасна сплата ЄСВ - не лише обв'язок перед державою, але й захищені соціальні гарантії для кожного з нас

В Україні єдиний соціальний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) спрямовується до спецфондів та формує дохідну частину Пенсійного фонду. Відтак, своєчасна сплата нарахованих сум та якнайшвидше погашення заборгованості, у разі її виникнення, має бути пріоритетною не тільки для роботодавців, а й для кожного громадянина. Адже своєчасна сплата ЄСВ гарантує громадянам право на соціальний захист. Натомість, несвоєчасна сплата – це не отримані пенсії, недофінансовані медицина, освіта та культура, не здійснені соціальні виплати громадянам тощо.

15:36 27.03.2024

Безоплатна правнича допомога

Понад 180 тисяч людей похилого віку у 2023 році звернулися до юристів системи безоплатної правничої допомоги. З них майже 17 тисяч отримали безоплатну вторинну правничу допомогу.

14:04 25.03.2024

Як проявляється гендерна дискримінація в праці?

В Україні забороняється будь-яка дискримінація у сфері праці, зокрема порушення принципу рівності прав і можливостей, пряме або непряме обмеження прав працівників залежно від статі.

14:02 25.03.2024

УВАГА! На теренах Вінниччини працюють шахраї!

ГУ ДПС у Вінницькій області стали відомі факти шахрайських дій. Так, до ряду суб’єктів господарювання телефонують невідомі та, представляючись співробітниками податкової служби просять перерахувати кошти, які, нібито, в подальшому будуть спрямовані на підтримку ЗСУ. Звертаємо увагу, що податківці не причетні до цих дзвінків, а дії цих осіб є протиправними! Керівництво ГУ ДПС у Вінницькій області просить повідомляти про такі випадки правоохоронні органи. Будьте пильними та не дайте шахраям скористатися вашою довірливістю!

13:44 19.03.2024