День Перемоги

9 травня в Сутисках відбулись урочисті заходи по відзначенню Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

11:17 11.05.2018

Розчистити джерело

26 квітня на теритрії Сутисок відбулась екологічна акція "Розчистити джерело". Цього дня учні 6-А класу Сутисківської ЗОШ І-ІІІ ст.разом із класним керівником (учителькою біології та екології) Завальніцькою С.О. та вчителькою біології Чорною Т.В. розчистили та прибрали від сміття 4 джерела , які розташовані в прибережній зоні р.Південний Буг.

09:31 27.04.2018

Благоустрій кладовищ

Триває весняне прибирання. Незабаром у селищі пройдуть поминальні дні. Тож сутищани прибирають на могилах своїх рідних та близьких, аби до поминальних днів вони були приведені до ладу.

10:40 13.04.2018

Українці підписують декларації з лікарями

У квітні розпочалась національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров,я.

08:47 10.04.2018

Весняний благоустрій триває

З приходом теплих весняних днів саме час  ставати більш активними та наводити лад у своєму селищі. Хоч Сутиски і так – досить доглянуте та чисте селище, але оновити – освіжити-прибрати-прикрасити  жодній території не завадить! Ні прибудинковій, ні прилеглій до якось підприємства, ні місцям загального користування. Впоратися з усім самотужки комунальне підприємство не в змозі; тож добре було б долучитися до такої корисної справи усім небайдужим жителям, хто хоче бачити своє селище красивим і охайним.

13:56 06.04.2018

В Сутисках відсвяткували 8 Березня

7 березня в актовій залі Сутисківської ЗОШ пройшов святковий концерт наповнений весняним настроєм, позитивними емоціями, запальними танцями та ліричними піснями.

22:51 07.03.2018

Святковий концерт

Запрошуємо всіх жінок на святковий концерт "З любов‘ю до Вас, дорогі жінки", який відбудеться 7 березня 2018 року о 15:00 год. в актовій залі Сутисківської ЗОШ І-ІІІ ст. за адресою смт. Сутиски, пл. Перемоги, 8.

16:56 05.03.2018