повідомлення про сесію селищної ради

23 червня 2022 року о 10 годині в залі засідань селищної ради відбудеться позачергова XVІ сесія селищної ради VIII скликання, на розгляд якої виноситься питання:

15:18 22.06.2022

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА: КУРС НА ДИСТАНЦІЙНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

Дедалі більше українців надають перевагу отриманню правових консультацій та роз’яснень телефоном або через онлайн-сервіси системи з надання безоплатної правової допомоги. Минулого року 21% клієнтів системи з надання безоплатної правової допомоги телефонували до контактного центру за номером 0 800 213 103. Цього року перевагу телефонному спілкуванню віддали 25% клієнтів. Враховуючи зростання попиту саме на телефонні консультації, постало питання – як далі розвивати єдиний контактний центр системи БПД.

17:06 20.06.2022

ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСВІДЧЕННЯ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ

Правове вирішення сімейних спорів, які стосуються інтересів дитини потребує особливої уваги, оскільки в його процесі вирішуються не тільки спірні питання між батьками, а визначається доля дитини, а тому результат судового розгляду має бути спрямований на захист найкращих інтересів дитини.

11:29 15.06.2022

В Україні створили портал "Поряд" для розміщення запитів на допомогу та їх пошук

В Україні створили портал "Поряд", за допомогою якого будь-хто може просити про допомогу та надавати її без посередників. Важливою перевагою порталу є те, що там усе в одному місці, а інтерфейс простий та зрозумілий для кожного.

10:56 15.06.2022

Як отримати допомогу за лікарняним, якщо ви за кордоном?

Попри вимушену евакуацію за кордон, українці не втрачають свого права на соціальний захист та забезпечуються допомогами від Фонду соціального страхування України. Зокрема, для працівників, які виїхали за кордон через війну, ФССУ фінансує лікарняні та декретні допомоги.

15:40 10.06.2022

Якість питної води та її вплив на здоров’я  населення

Якість питної води та її вплив на здоров’я населення

Як відомо, стан організму людини залежить від чистоти  повітря, способу життя, якості продуктів харчування, а також питної води. Забруднена питна вода згубно впливає на здоров’я людини. Мільярди вірусів і бактерій у воді призводять до спалахів епідемій, інфекційних захворювань, а токсичні речовини – до масових отруєнь. Вона є найпростішим хімічним компонентом живої матерії, яка об’єднує усі організми, які населяють нашу планету.

14:45 09.06.2022

786,5 тисячі українців отримали допомоги від Фонду соціального страхування України за час війни

Фонд соціального страхування України продовжує гарантувати для українців страховий захист попри воєнний стан. З початку війни лікарняні та декретні допомоги від Фонду отримали 786,5 тисячі працюючих українців, на це направлено 3,8 мільярда гривень.

14:44 09.06.2022