Дата: від до Скинути

786,5 тисячі українців отримали допомоги від Фонду соціального страхування України за час війни

Фонд соціального страхування України продовжує гарантувати для українців страховий захист попри воєнний стан. З початку війни лікарняні та декретні допомоги від Фонду отримали 786,5 тисячі працюючих українців, на це направлено 3,8 мільярда гривень.

14:44 09.06.2022

Мікроспорія та її профілактика.

Мікроспорія - це грибкове захворювання, при якому вражаються  шкіра та волосся людини. У більш рідкісних випадках страждають і нігті. Провокує розвиток цього неприємного захворювання  грибок, що відноситься до роду Мікроспорум. Також мікроспорія сьогодні відома і як стригучий лишай. На   сьогоднішній   день   саме мікроспорія   є   одним   з   найпоширеніших грибкових інфекційних захворювань. Це захворювання відрізняється високим рівнем зараження,   найчастіше від нього страждають саме маленькі діти, які мають ще незміцнілу імунну систему.

17:10 06.06.2022

З 01 червня 2022 року в розпочинається процес прийому документів за травень 2022 року для отримання компенсації за оплату житлово-комунальних послуг для мешканців громади, які прийняли у себе внутрішньо переміщених осіб.

В травні до Відділу соціального захисту та охорони здоров’я звернулось 26 власників жилих приміщень, які в квітні безкоштовно розмістили в себе 108 переселенців.

12:21 31.05.2022

ДО ВІДОМА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

З 11 квітня в Сутисківській селищній раді триває реалізація Програми фінансової підтримки внутрішньо переміщених осіб в Україні світової продовольчої програми ООН. Звернувшись в селищну раду отримувач грошової допомоги проходить ідентифікацію внутрішньо переміщеної особи на основі державних критеріїв, отримує відповідний QR-код.

11:18 31.05.2022

Що потрібно знати про сухофрукти, перш ніж їх купувати?

Сухофрукти, які у великій кількості можна знайти на прилавках магазинів, можуть бути не тільки корисними, а й небезпечними для вживання. Все залежить від того, який метод сушіння застосовувався для їх отримання.

16:44 26.05.2022

Вакцинація! Чому це важливо?

Інфекційні хвороби небезпечні своїми ускладненнями, що можуть призвести до інвалідності, а деякі – навіть до смерті. Інфекційні хвороби, від яких (або від тяжких ускладнень яких ) можна захиститися за допомогою імунізації, передаються від інфікованої особи до здорової, як правило, повітряно-крапельним шляхом.

16:43 26.05.2022

Пожежна безпека під час жнивної кампанії

З настанням спекотної погоди різко зростає ймовірність виникнення пожеж, основними причинами яких є необережне поводження з вогнем, паління та порушення правил пожежної безпеки. Так, з метою недопущення матеріальних втрат зернових і грубих кормів через пожежі та інші надзвичайні ситуації в місцях збирання, зберігання та переробки нового врожаю 2022 року, звертаю Вашу увагу на основні вимоги Правил пожежної безпеки під час початку жнивної компанії, а саме :

15:30 25.05.2022

повідомлення про сесію селищної ради

25 травня 2022 року о 10 годині в залі засідань селищної ради відбудеться позачергова XV сесія  селищної  ради VIII скликання, на розгляд якої виносяться питання:

09:10 24.05.2022