Вінницька область, Вінницький район

Повідомлення про чергову сесію селищної ради

10 вересня 2020 року о 12 годині в будинку культури "Райдуга" відбудеться 9 сесія Сутисківської селищної ради 7 скликання, на розгляд якої пропонується винести такі питання: про виконання місцевого бюджету за 9 місяців 2020 року; про внесення змін до місцевого бюджету; земельні питання, інші питання.

13:07 08.09.2020

Повідомлення про чергову сесію селищної ради

30 червня  2020 року о 12 годині в приміщення будинку культури "Райдуга" (з метою дотримання карантинних заходів) відбудеться чергова 8 сесія 7 скликання. Проект порядку денного та проекти рішень розміщені у розділі "Офіційні документи".

15:20 19.06.2020

Батарейкам - утилізація!

У всьому цивілізованому світі відпрацьовані батарейки збирають і утилізують від побутових відходів. В Україні нема централізованої системи збору відпрацьованих батарейок та акумуляторів для їх утилізації. Жителі населених пунктів змушені викидати їх у сміттєві контейнери чого робити категорично неможна, адже одна відпрацьована батарейка, потрапляючи у довкілля, забруднює 400 л води або 20 м2 ґрунту. У лісовій зоні це територія на якій ростуть три дерева, десятки рослин, живуть два кроти, один їжачок, кілька тисяч дощових черв’яків. Розкладання однієї неправильно утилізованої пальчикової батарейки триває понад 20 років.

16:05 23.05.2018