ГРИП ТА ГРВІ, що робити, щоб вберегтися?

З 22.01 по 28.01.2024  у Вінницькій області спостерігається середній рівень інтенсивності захворюваності  на грип та ГРВІ, що складає 719,1 випадки на 100 тис. населення та є на 21,7% вищим базового  рівня (590,5 випадків на 100 тис. населення).Впродовж тижня за медичною допомогою  з приводу  грипу та ГРВІ звернулось 10990 осіб, серед захворілих 5558 (50,5%) дітей.  Було госпіталізовано 416 осіб в т. ч. 263 дитини.

15:18 08.02.2024

Вінницьке районне управління ГУ ДСНС Україниу Вінницькій області  нагадує про правила безпечного дозвілля взимку:  правила поведінки на льоду

Вінницьке районне управління ГУ ДСНС Україниу Вінницькій області нагадує про правила безпечного дозвілля взимку: правила поведінки на льоду

Пам’ятайте, перш ніж ступати на лід, потрібно переконатися у його достатній товщині. У різних місцях річок, озер товщина льодового покрову може бути різною. У гирлах річок та приток міцність льоду послаблена течією. Лід вважається безпечним: для одного пішохода — якщо його товщина становить не менше ніж 7 сантиметрів (він має зеленкуватий відтінок); для обладнання ковзанки — не менше ніж 10—12 сантиметрів (якщо ковзанка призначена для масового катання — не менше ніж 25 сантиметрів).

09:55 05.02.2024

Проект Кіберполіції «StopRussia|MRIYA!»

Проект MRIYA – це ініціатива з протидії російським окупантам в медіа-просторі, блокуванню ресурсів шахраїв та ресурсів, за допомогою яких здійснюється збут наркотичних речовин.

08:38 18.01.2024

Технічне обслуговування газових мереж багатоквартирного будинку: що нового і чому це важливо?

Як давно хтось піклувався про внутрішньобудинкову систему газопостачання Вашої багатоповерхівки? Вінницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» дає відповіді на ключові питання щодо так званої «третьої платіжки за газ».

11:33 08.01.2024