Дата: від до Скинути

Юристи системи БПД допоможуть підліткам з 14 років звернутися до суду щодо неналежного батьківського виховання

Батьки або люди, які їх замінюють (опікуни чи піклувальники), зобов’язані піклуватися про дітей: виховувати їх, дбати про їхнє здоров’я, фізичний та духовний розвиток, захищати їхні права. Та що робити, якщо батьки ухиляються від своїх батьківських обов’язків, порушуючи в такий спосіб права дитини?

11:22 31.10.2023

Бюджет безпеки, оборони, стійкості: Вінницька обласна Рада визначила основні принципи формування обласного бюджету на 2024 рік

27 жовтня на черговій 45 сесії обласної Ради першим питанням порядку денного депутати розглянули та ухвалили рішення «Про принципи та пріоритети формування обласного бюджету Вінницької області на 2024 рік». Відповідно до них, депутати рекомендували Вінницькій обласній військові адміністрації здійснювати формування обласного бюджету.

10:28 30.10.2023

повідомлення про сесію селищної ради

02 листопада 2023 року  о 10 годині в залі засідань селищної ради відбудеться чергова 28 сесія Сутисківської селищної ради 8 скликання, на розгляд якої виносяться питання:

08:23 25.10.2023

Як шахраї можуть викрасти номер телефону в його власника та чим це загрожує

Шахраї телефонують від імені працівників мобільного оператора та повідомляють про необхідність підтвердити продовження користування номером телефону. Це начебто необхідно, бо людина давно ним користується.

16:07 20.10.2023

Кредити для суб’єктів господарювання у сільській місцевості

Департамент агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації повідомляє про прийом документів на одержання пільгових кредитів особистими селянськими, фермерськими господарствами, сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами та іншими суб’єктами господарювання у сільській місцевості.

17:14 18.10.2023

Де близьким родичам зниклих безвісти отримати юридичну допомогу безоплатно

Близькі родичі людей, які зникли безвісти у зв’язку з бойовими діями, під час пошуків можуть потребувати юридичної допомоги. Отримати таку допомогу можна безоплатно, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги.

13:54 28.09.2023

Поліцейський офіцер громади Олексій Говоров прозвітував про роботу

25 вересня 2023 року поліцейський офіцер Сутисківської територіальної громади Олексій Говоров  прозвітував про свою роботу та стан дотримання законності на території громади  у першому півріччі 2023 року.

11:35 26.09.2023