Дата: від до Скинути

Переваги внесення відомостей до Державного земельного кадастру на підставі розробленої містобудівної документації - комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади, генерального плану населеного пункту, детального плану.

З набранням чинності 24.07.2021  Закону України від 17.06.2020 №711-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель” спрощено процедуру зміни цільового призначення земельних ділянок (далі – Закон-711).

15:59 14.12.2023

Гроші за «лайки» - кіберполіція застерігає від онлайн-шахраїв

Кіберполіція закликає громадян не спокушатися на пропозиції легкого заробітку в інтернеті: аферисти пропонують передивлятися короткі відео та ставити «лайки» у популярних соціальних мережах за гроші. Не поспішайте виконувати вказівки незнайомців та надавати конфіденційну інформацію або переказувати гроші на рахунки сторонніх осіб.

14:16 08.12.2023

Правила безпеки під час встановлення новорічної ялинки

Новорічні та Різдвяні свята завжди асоціюються з ялинкою, прикрасами та святковим настроєм. Проте, не усі знають, яку велику небезпеку несе в собі порушення елементарних вимог пожежної безпеки під час святкування Новорічних та Різдвяних свят. Саме з цією метою працівники державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки Вінницького районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькі області  організовують та проводять ряд заходів, спрямованих на недопущення виникнення пожеж під час проведення свят.

09:19 06.12.2023

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (природного газу)

1.Найменування , місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в єдиному державному реєстрі юридичних осіб ,його категорія :

14:50 29.11.2023

повідомлення про сесію селищної ради

04 грудня 2023 року о 10  годині  відбудеться  чергова ХХХ сесія Сутисківської селищної ради 8 скликання, на розгляд якої виносяться питання:  - Про бюджет Сутисківської селищної територіальної громади на 2024 рік.

13:39 23.11.2023