A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сутисківська громада
Вінницька область, Вінницький район

Новини

Дата: від до Скинути

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

Міжнародний день людей з інвалідністю – Міжнародний день ООН, встановлений резолюцією A/RES/47/3 Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року, який відзначається щорічно 3 грудня. Генеральна Асамблея закликала держави проводити подальшу інтеграцію осіб із інвалідністю в життя суспільства. Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

15:02 03.12.2021

Фонд профінансує декретну допомогу, незважаючи на відсторонення від роботи через відмову від вакцинації

Фонд соціального страхування України здійснить фінансування допомоги по вагітності та пологах незалежно від того, чи було застраховану особу відсторонено від роботи через відмову від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19.

16:08 16.11.2021

Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмову від вакцинації

Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків.

16:07 16.11.2021

повідомлення про сесію селищної ради

18 листопада  2021 року о 12  годині в приміщенні селищної ради відбудеться чергова 9 сесія селищної ради 8 скликання, на розгляд якої будуть винесені питання: - Про Стратегію розвитку Сутисківської селищної територіальної громади до 2030 року; - Про внесення змін до бюджету громади на 2021 рік; - Земельні питання.

14:40 11.11.2021

Завчасно перевірте персональні дані і слідкуйте за інформацією на офіційних ресурсах фахівців ФССУ щодо поширених запитань по е-лікарняним

З початку впровадження е-лікарняних було створено вже 2,5 мільйона медичних висновків, а правила роботи з електронними листками непрацездатності унормували. Роз’яснення щодо більшості нюансів, які виникають при роботі з е-лікарняними, уже доступні на офіційних ресурсах Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Фонду соціального страхування України, Пенсійного фонду України та ін.:

17:11 27.10.2021

Обговорюємо СТРАТЕГІЮ розвитку громади до 2030 року

      Подаємо на обговорення проект Стратегії розвитку територіальної громади до 2030 року. Пропозиції щодо внесення змін, доповнень до проекту прохання направляти в селищну раду особисто, або на поштову адресу: 23320 Вінницька область, Вінницький район, смт Сутиски, пр-т Перемоги, 21, або на електронну адресу: sutysky_sel_rada@ukr.net.

11:04 26.10.2021

Профілактика виробничого травматизму на підприємствах в осінньо - зимовий період

Основні причини настання нещасних випадків в осінньо-зимовий період – організаційні, в яких переважає людський фактор. А саме: порушення трудової та виробничої дисципліни, порушення вимог інструкцій з охорони праці, порушення режиму праці та відпочинку, незастосування засобів індивідуального захисту, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів, особиста необережність. В осінньо-зимовий період збільшується кількість випадків  падіння працівників під час пересування пішки та настання дорожньо-транспортних пригод.

10:37 22.10.2021

оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

       Сутисківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу комунальної власності, земельних відносин, містобудування, житлово-комунального господарства та благоустрою Сутисківської селищної ради.

10:36 22.10.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь