УВАГА! На теренах Вінниччини працюють шахраї!

ГУ ДПС у Вінницькій області стали відомі факти шахрайських дій. Так, до ряду суб’єктів господарювання телефонують невідомі та, представляючись співробітниками податкової служби просять перерахувати кошти, які, нібито, в подальшому будуть спрямовані на підтримку ЗСУ. Звертаємо увагу, що податківці не причетні до цих дзвінків, а дії цих осіб є протиправними! Керівництво ГУ ДПС у Вінницькій області просить повідомляти про такі випадки правоохоронні органи. Будьте пильними та не дайте шахраям скористатися вашою довірливістю!

13:44 19.03.2024

Служба у справах дітей та сім’ї Сутисківської селищної ради продовжує роботу щодо пошуку кандидатів в патронатні вихователі

Що таке патронатна сім’я і як стати патронатним вихователем розповіла начальник служби у справах дітей та сім’ї Сутисківської селищної ради Джигун Лариса Олексіхвна начальникам структурних підрозділів Сутисківської селищної ради. Під час зустрічі було зазначено, що Патронатна сім’я – це тимчасова форма влаштування: термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не може перевищувати трьох місяців. Коли є обставини, що обґрунтовують необхідність і доцільність перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя триваліший термін, орган опіки та піклування може його продовжити, однак не більше ніж до шести місяців. Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

16:47 12.03.2024

Мінцифра та Департамент кіберполіції спільно з ВГО «Магнолія» запустили портал повідомлень про сексуальне насильство над дітьми

Відсьогодні в Україні діє перший портал повідомлень про матеріали, пов’язані із сексуальним насильством над дітьми в мережі – StopCrime. Повідомити про можливий злочин на тему сексуального насильства над дітьми в інтернеті можна за посиланням: https://stopcrime.ua/net-crime

16:20 05.03.2024

Самовільне випалювання сухої рослинності заборонено законом! Штраф у разі порушення статті 77-1 КУпАП становить від 3060 грн до 6120!

Щодня рятувальники ДСНС ліквідовують загоряння на відкритих місцевостях. Здебільшого їх причиною є саме людський фактор: необережне поводження з вогнем чи навмисні підпали — спалювання сухої трави та сміття.

14:54 05.03.2024

Підтримайте петицію про термінову легалізацію допомоги від громад Збройним Силам України

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан зареєстрував на сайті Верховної Ради України петицію про термінове прийняття законопроєкту №9560-1.    Як відомо, автори законопроекту пропонують надати органам місцевого самоврядування право здійснювати виплати з місцевих бюджетів для допомоги Об’єднаним силам Збройних сил України.    Зареєстрована петиція передбачає внесення до Порядку денного ХІ сесії, до порядку денного лютого 2024 року проєкту Закону України №9560-1 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування з місцевих бюджетів заходів, спрямованих на посилення обороноздатності і безпеки держави» та підтримку голосування за нього за основу і в цілому.    В АМУ закликають проголосувати за петицію на сайті Верховної Ради України у відповідності з покроковою інструкцією для реєстрації на сайті та голосування.

10:54 27.02.2024

Африканська чума свиней

З метою забезпечення стабільної епізоотичної  ситуації в Україні та недопущення занесення  африканської чуми свиней на територію Вінницького району           Вінницьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області  рекомендує власникам, які утримують свиней  посилити заходи профілактики.

15:44 26.02.2024