Дата: від до Скинути

Вячеслав Соколовий: Підтримувати ЗСУ, зміцнювати тил і розвивати економіку в кожній громаді  - наші головні завдання

Вячеслав Соколовий: Підтримувати ЗСУ, зміцнювати тил і розвивати економіку в кожній громаді - наші головні завдання

21 березня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Засідання провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Участь у засіданні взяли начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільські, селищні, міські голови, голови постійних комісій обласної Ради.

16:52 21.03.2023

Вимоги щодо облаштування громадських криниць

Найбільшим ризиком, що виникає під час споживання питної води та пов’язаний із станом здоров’я населення в області, названо мікробіологічне забруднення, підвищений вміст нітратів, заліза та низький вміст йоду, фтору і магнію, які є показниками фізіологічної повноцінності питної води і визначають адекватність її мінерального складу біологічним потребам організму та невідповідність санітарно-технічного стану джерел водопостачання санітарним  нормам і правилам.

13:55 21.03.2023

До уваги виробників, імпортерів та розповсюджувачів аерозольних розпилювачів !!!

🔹 Вінницьке районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області   інформує, що 21 лютого 2023 року постановою Кабінету Міністрів України №154 затверджено «Технічний регламент аерозольних розпилювачів». Даною постановою, яка набирає чинності через 9 місяців з дня її опублікування, внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року №1069 «Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд», відповідно до яких ДСНС визначено органом державного ринкового нагляду у сфері аерозольних розпилювачів.

16:59 17.03.2023

Відділення поліції №2 Вінницького РУП (м.Гнівань) інформує

Всі охочі добровольці можуть звернутися до місцевого відділу поліції, де буде надана повна інформація щодо умов реєстрції та  відбору на службу. Контактний номер телефону офіцера кадрового забезпечення 0673669392; 0633267653

16:37 16.02.2023