повідомлення про сесію селищної ради

18 травня 2023 року о 10 годині в залі засідань селищної ради відбудеться позачергова 24 сесія Сутисківської селищної ради 8 скликання з таким порядком денним:

10:23 16.05.2023

Обласна Рада ухвалила рішення щодо діяльності на Вінниччині церков у єдності з московським патріархатом

28 квітня на сесії обласної Ради депутати ухвалили рішення «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій на території Вінницької області». Воно стосується діяльності на території Вінниччини УПЦ у єдності з московським патріархатом.

16:26 01.05.2023

Рятувальники Вінниччини закликають громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах області.

Спалювання сухої рослинності та сміття завдає великої шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей,та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.

15:56 25.04.2023

Ваучер на навчання від центру зайнятості

Державна служба зайнятості пропонує унікальну можливість підвищити свій фаховий рівень – безкоштовно отримати ваучер на навчання, щоб мати більше шансів знайти роботу та бути конкурентним на ринку праці.

15:51 20.04.2023

Вітання голови обласної Ради Соколового В. П.

Дорогі земляки! Вітаю вас зі Світлим Христовим Воскресінням! Відродження та оновлення символізує це свято. Воно зміцнює нашу віру в те, що світло обов`язково витіснить пітьму, що добро  подолає зло, а життя переможе смерть.

10:21 14.04.2023

Напередодні Великодніх свят Держпродспоживслужба нагадує основні правила профілактики харчових отруєнь!

Незабаром свято Воскресіння Господнього, в кожній церкві громади освятять пасхальні кошики, в яких обов’язково будуть паска, яйця, ковбаси, сир та масло. Крім того, в кожному домі готуватимуть інші святкові страви до великоднього столу, а ще – гостинці на передову для наших воїнів-захисників та для внутрішньо переміщених осіб.

14:37 13.04.2023

Користуйтесь газом з дотриманням правил безпеки

У першому кварталі поточного року аварійно-диспетчерська служба АТ «Вінницягаз» виконала 3 тис. заявок за номером 104. В минулому році кількість викликів сягнула 14 тис. На жаль, через недотримання правил безпеки при користуванні газом мали місце нещасні випадки. Збережіть своє життя та здоров’я, дотримуйтеся правил безпеки при використанні газу в побуті.

16:02 06.04.2023

Компенсація роботодавцям за працевлаштування безробітних квотних категорій

Уряд стимулює роботодавців працевлаштовувати зареєстрованих безробітних квотних категорій. За таке працевлаштування можна отримати компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

17:01 23.03.2023