Держпродспоживслужба нагадує:

З настанням теплого періоду швидше розповсюджуються інфекційні хвороби, збільшується кількість випадків отруєнь. Однією з найтяжчих інфекційних хвороб є ботулізм. Проблема харчових отруєнь, викликаних збудником ботулізму з року в рік залишається актуальною. Оскільки останнім часом в Україні збільшилась кількість випадків ботулізму, враховуючи вкрай обмежений доступ до протиботуліничної сироватки в лікувальних закладах,

10:28 09.06.2023

До відома керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності щодо заходів про забезпечення пожежної безпеки майбутньої зернозбиральної кампанії 2023 року  на території Вінницького райрну

До відома керівників підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності щодо заходів про забезпечення пожежної безпеки майбутньої зернозбиральної кампанії 2023 року на території Вінницького райрну

У сільськогосподарських підприємствах розпочалась підготовка до зернозбиральної компані. В цей період всі працівники – хлібороби мають докласти неабияких зусиль та праці, щоб якомога швидше і з мінімальними втратами зібрати вирощений урожай. Хто як не ці люди знають справжню ціну хлібу. Дуже шкода та прикро коли вирощений важкою працею колос, дорого вартісна в наш час сільськогосподарська техніка знищується у вогні, тим самим завдаючи великих матеріальних збитків господарствам.

14:55 30.05.2023

Увага! Заходи щодо профілактики захворювання на сказ!

08:48 24.05.2023

Основні правила безпечної поведінки на воді та біля води

З настанням теплої пори року більшість мешканців намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді.

17:01 16.05.2023