Відділення поліції №2 Вінницького РУП (м.Гнівань) інформує

Всі охочі добровольці можуть звернутися до місцевого відділу поліції, де буде надана повна інформація щодо умов реєстрції та  відбору на службу. Контактний номер телефону офіцера кадрового забезпечення 0673669392; 0633267653

16:37 16.02.2023

повідомлення про сесію селищної ради

23 січня 2023 року о 14 годині в залі засідань селищної ради відбудеться позачергова 21 сесія Сутисківської селищної ради 8 скликання, на розгляд якої виноситься питання про передачу комунального майна у державну власність. Проект рішення опублікований на сайті селищної ради у розділі «Офіційні документи»

20:24 20.01.2023

повідомлення про сесію селищної ради

13 січня 2023 року о 10 годині в залі засідань селищної ради відбудеться позачергова 20 сесія Сутисківської селищної ради 8 скликання, на розгляд якої виноситься питання про заьвредження обсягу освітньої субвенції на 2023 рік та про внесення змін до рішення 20 сесії Шершнівської сільської ради 7 скликання від 21.03.2018 № 201.

15:29 11.01.2023

Реорганізація Фонду соціального страхування України: куди подавати заяви-розрахунки з 01 січня

З 01 січня 2023 року Фонд соціального страхування України передав свої завдання та функції до Пенсійного фонду – відтепер саме ПФУ є уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. ФССУ перебуває в процесі припинення.

10:12 05.01.2023